AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Zrób biznes z WARTĄ

Zrób biznes z WARTĄ

W ostatnim artykule poświęconemu ubezpieczeniom biznesowym omówiliśmy zakres posiadanych przez Was pełnomocnictw agencyjnych.

Dziś pokażemy Wam jakie dzięki temu korzyści osiągacie Wy i Wasi klienci i nie unikniemy przy tym argumentów produktowych. J Zaczynajmy:

Temperatura? Bez limitu

Dzięki rozwiązaniu polegającemu na zniesieniu limitu temperatury w klauzuli zepsucie środków obrotowych otworzyliśmy przed Wami możliwości pozyskiwania nowych klientów z kilku branż. Teraz, w rozmowach z przedstawicielami:

  • branży farmaceutycznej (gdzie wiele z farmaceutyków musi być przechowywane w określonym łańcuchu temperaturowym) lub
  • gastronomicznej i spożywczej (posiadających w swoich chłodziarkach nie tylko mrożonki ale głównie towary świeże),

możecie używać dodatkowych, mocnych argumentów przemawiających za przyjęciem oferty Warty.

Tymczasem dla budowli tymczasowych…

Często zdarza się, że w związku z wyjątkowym zamówieniem lub sezonowością sprzedaży danego towaru Wasi klienci (hurtownicy, producenci) decydują się na postawienie dodatkowego magazynu. Łatwiej, taniej i szybciej jest zamówić gotową konstrukcję niż rozpoczynać budowę. Powstają wówczas obiekty blaszane, bez fundamentu, kryte brezentem. Klient rozwiązał jeden problem ale zaraz stanął przed kolejnym: kto przyjmie takie mienie do ubezpieczenia? Część towarzystw ubezpieczeniowych nie przedstawia oferty w ogóle, część robi to na specjalnych warunkach w procesie wymagającym zgody underwritera. W Warcie taką odpowiedzialność zaproponujesz klientowi Ty, już podczas pierwszego spotkania czy rozmowy (ubezpieczenie budowli tymczasowych).

W komisie i w warsztacie

Podobnie jest przy ubezpieczeniu komisów i warsztatów samochodowych. Jeśli klient zechce ubezpieczyć pojazdy swoich klientów stojące u niego na placu często musi poczekać na decyzję towarzystwa. Czasem kilka dni. A Ty? Mając w Warcie pełnomocnictwa dla tego typu działalności przedstawiasz ofertę od ręki. Nie tylko w zakresie ubezpieczenia mienia, z odpowiedzialnością WARTY za kradzież czy gradobicie (ubezpieczenie pojazdów podlegających rejestracji) ale również w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tak potrzebną im ochroną na szkody powstałe podczas jazd próbnych (odpowiedzialność w rzeczach pod kontrolą w pieczy lub dozorem).

PAMIĘTAJ:

Posiadając wiedzę i kompetencje do oferowania kompleksowych rozwiązań dla biznesu, oszczędzasz czas swojego klienta i budujesz w jego oczach swój wizerunek – Agenta Profesjonalisty i swoją pozycję na rynku. Klient dobrze i szybko obsłużony, doskonale poinformowany, mający pewność, że oferta zawiera wszystkie potrzebne mu ryzyka, poleci Cię swoim znajomym jako eksperta od najtrudniejszych spraw. A Ty będziesz miał kolejną okazję by powiększyć swój portfel.