AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

ZNIŻKA - Sposób na Raka

ZNIŻKA - Sposób na Raka

POMOC W WALCE O ZDROWIE

Osoby ze schorzeniami onkologicznymi w Polsce napotykają wiele problemów. Każdy etap choroby rodzi nowe wyzwania. Warta Sposób na Raka to rozwiązanie większości z nich. Posiadając ubezpieczenie, w razie choroby nowotworowej otrzymasz pieniądze na poszukiwanie najlepszych metod leczenia i fachową pomoc, dzięki czemu masz więcej możliwości ponad to co zapewnia państwowa służba zdrowia. Ochroną objęte są wszystkie pierwotne nowotworowy złośliwe (zgodnie z katalogiem ICD 10 - międzynarodowa klasyfikacja chorób), a także łagodny nowotwór mózgu. Sprawdź, jak w razie choroby może pomóc ubezpieczenie Warta Sposób na Raka.

 

UBEZPIECZENIE Z DRUGĄ OPINIĄ MEDYCZNĄ JUŻ OD ok. 1 ZŁ DZIENNIE

Warta Sposób na Raka może być także ważnym uzupełnieniem posiadanych już ubezpieczeń na życie. Poza wsparciem finansowym zapewnia także możliwość konsultacji z lekarzami ze światowych klinik onkologicznych w ramach usługi Drugiej Opinii Medycznej.
Aby skorzystać z usługi wystarczy jeden telefon pod numer wskazany we wnioskopolisie. Koszt ubezpieczenia to tylko ok. 1 zł dziennie.