AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Zaczęły się wakacje i wyjazdy.

Zaczęły się wakacje i wyjazdy.
    Jedziesz na wakacje i zostawiasz dom lub mieszkanie bez opieki? Nie warto ryzykować. Ubezpieczenie Warta Dom Plus zapewni Ci ochronę od kradzieży z włamaniem aż przez 3 miesiące za darmo. Skorzystaj!  Zapraszam do kontaktu.
 
Sąsiad to nie najlepsze zabezpieczenie dla Twojego domu
Zaczęły się wakacje, a wraz z nimi wyjazdy. Złodzieje też o tym wiedzą. Dlatego zostawiając swój dom lub mieszkanie nawet na kilka dni, warto zadbać o swoje poczucie komfortu. Warta ma na to doskonałe rozwiązanie!
Jadąc na wakacje chcemy się oderwać od codziennej rzeczywistości i związanych z nią trosk. Jednak trudno nie myśleć o tym, co dzieje się z naszym domem i tym, co w nim pozostawiliśmy. Oczywiście możemy poprosić sąsiadkę lub przyjaciela o podlanie kwiatków i zerkanie na dom. Ale to nie wystarczy aby zabezpieczyć się  przed skutkami ewentualnych przykrych niespodzianek. Według  danych policji w czasie wakacji zdarza się nawet do 30% więcej kradzieży w domach niż w pozostałej części roku. A złodzieje zabierają niemal wszystko – nie tylko pieniądze, biżuterię czy dzieła sztuki, ale także sprzęt RTV, elektronarzędzia, perfumy i markowe kosmetyki, alkohole a nawet ubrania. Szkoda byłoby po powrocie zastać pustą szafę, barek oraz salon i nie mieć możliwości odzyskania cennych przedmiotów. Zatem oprócz solidnych zamków, sejfów czy czujnego sąsiada warto mieć dobrą polisę ubezpieczeniową.
I tutaj wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom Warta. Wiemy, że czas urlopowy to spore wydatki, dlatego proponujemy Ci wyjątkową ofertę. Ubezpieczenie mieszkaniowe WARTA DOM PLUS, a w nim ochronę od kradzieży z włamaniem ze zniżką 25%, tj. za darmo przez 3 miesiące.
Jeśli wcześniej nie miałeś ubezpieczenia mieszkania czy domu w Warcie możesz liczyć na 40% zniżki.
Nie trać czasu i nerwów i po prostu skorzystaj z tej oferty. Spokój i relaks na wakacjach warantowany !