AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

WDCiR wygrał ranking konsumentów!

WDCiR wygrał ranking konsumentów!
Produkt WDCiR, który w zeszłym roku został rozszerzony, tak aby odpowiadać na potrzeby właściwie każdej grupy klientów, cieszy się dużym powodzeniem. Po osiąganych wynikach widzimy, że chętnie oferujecie WDCiR swoim klientom. Teraz mamy dowód, że klientom bardzo spodobała się nasza oferta i nadali mu tytuł: DOBRY PRODUKT 2018 - Wybór Konsumentów.
W ubiegłym roku, wprowadziliśmy nową odsłonę produktu Warta dla Ciebie i Rodziny. Dostosowaliśmy zakres ochrony do potrzeb różnych grup, tak aby produkt można było dopasować zarówno do potrzeb rodzin, rodziców samodzielnie wychowujących dzieci, osób w związkach nieformalnych, singli a także osób w wieku 55 +.
Dzięki tej polisie, jesteśmy z klientem w każdych okolicznościach – radosnych, np. gdy narodzi mu się dziecko  albo wnuk (500+ na wnuka), czy też trudniejszych, jak pobyt w szpitalu, czy śmierć bliskiej osoby. Nowa wersja produktu to także nowe usługi w ramach Pakietu Medycznego, jak np. organizacja i pokrycie kosztów trenera fitness, prywatnych lekcji dla dziecka, czy transportu i naprawy roweru po wypadku.
Klientów powyżej 55. roku życia zaopatrzyliśmy również w usługę Teleopieki kardiologicznej.
Spośród wielu wariantów ochrony WDCiR, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Właśnie za to zostaliśmy docenieni!
 
Ubezpieczenie Warta dla Ciebie i Rodziny wygrało ranking konsumencki, zdobywając tym samym tytuł „Dobry Produkt 2018 – Wybór Konsumentów”.