AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

WARTA rozumie pasje kobiet

WARTA rozumie pasje kobiet
     Dbamy o dom w każdym jego aspekcie. Staramy się, by był piękny, bezpieczny, chroniony. To właśnie dla nas  Warta przygotowała specjalny pakiet ubezpieczeniowy.
Dom to prawdziwa pasja wielu kobiet. Urządzanie wnętrz, wymyślanie nowych rozwiązań ułatwiających codzienne życie, zapewnianie najbliższym ciepła i bezpieczeństwa. To aspekty,  o które my kobiety dbamy i poświęcamy  im czas. Chcemy mieć wszystko pod kontrolą i dosłownie być strażniczkami ogniska domowego.
W codziennym zabieganiu nie jesteśmy w stanie zadbać osobiście o wszystko i chętnie sięgamy po praktyczne rozwiązania. Dlatego to właśnie kobiety chętniej i częściej ubezpieczają mieszkanie. Z tą myślą  Warta opracowała specjalny pakiet oparty  na produkcie WARTA DOM KOMFORT.  Jego największym atutem jest możliwość ubezpieczenia mieszkania lub domu z całym jego wyposażeniem na zasadzie all risks. Formuła ta oznacza wyjątkowo szeroką ochronę ubezpieczeniową.   Awaria? Spokojnie! Z myślą o wygodzie kobiet, do każdej polisy dodawany jest nieodpłatnie szeroki pakiet home assistance. Zapewnia on sprawną organizację pomocy w sytuacjach awaryjnych, związanych z życiem codziennym. Często  mała awaria w domu staje się sporym problemem dezorganizującym funkcjonowanie rodziny. Dlatego Warta oferuje w pakiecie dojazd fachowców, którzy naprawią prawie wszystko, co może się w domu zepsuć  – zamek w drzwiach, krany, rury hydrauliczne, dach, szyby, grzejniki i przewody elektryczne, a nawet sprzęt RTV, AGD czy PC, który nie ma więcej niż sześć lat. Klientka nie zapłaci ani za dojazd fachowca, ani za robociznę, ani nawet za niektóre części.  Aby kobiety czuły się bezpieczniej,  do polisy mieszkaniowej można też włączyć pakiet TOREBKA. Obejmuje on ochroną przedmioty noszone zwyczajowo  przy sobie, które mogą zostać utracone  w wyniku rabunku. Są to m.in. zegarek, torebka lub teczka z ich zawartością  – kartami kredytowymi, portfelem z gotówką, kluczami, telefonem, tabletem czy laptopem.  Co ważne, w cenie jednej składki ochroną objęte są wszystkie osoby, z którymi mieszka  właścicielka polisy. Dobra polisa mieszkaniowa to zatem nie tylko sposób na zabezpieczenie domu i jego wyposażenia, ale przede wszystkim praktyczne wsparcie i recepta na spokój. Dlatego warto rozważyć takie rozwiązanie. Więcej informacji można uzyskać na portalu www.warta.pl i u agentów Warty.