AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Warta Posag ubezpieczenie na życie dla dziecka

Warta Posag ubezpieczenie na życie dla dziecka
Zbliża się okres komunijny, a tym samym w głowach bliskich dziecka pojawia się pytanie: jaki prezent kupić? Co dziesiąty Polak uważa, że prezent z tej okazji kosztować powinien od 1 do 2 tysięcy złotych. Rower, laptop, nowy telefon, złoty gadżet – większość dzieci już to ma. Może więc prezent, który pozostanie z dzieckiem na wiele lat? Wykorzystajcie ten okres i proponujcie swoim klientom Warta Posag!
Dzieci rosną szybko, a wraz z nimi ich potrzeby. Zabiegamy o to, aby każdego dnia dzieci miały wszystko, co najlepsze. Dbając o codzienne potrzeby dziecka, warto wybiec trochę w przyszłość i zadać sobie pytanie czy zawsze będzie mogło ono liczyć na wsparcie dorosłych?
Warta Posag to wsparcie finansowe, które może ułatwić start w dorosłość. To także bardzo ważne wsparcie w sytuacjach losowych takich jak np.:
 1. Wypadek – w sytuacji, gdy w jego wyniku doszło do:
  • inwalidztwa dziecka – Warta wypłaci jednorazowe świadczenie, które może ułatwić dostęp do profesjonalnej terapii czy też zakup sprzętu rehabilitacyjnego;
  • śmierci rodzica / opiekuna – Warta wypłaci:
   • miesięczną rentę aż do końca okresu ubezpieczenia, co może trwać nawet kilkanaście lat
   • przejmie opłacanie składek również do końca okresu ubezpieczenia
   • wypłaci świadczenie jednorazowe.
 1. Poważna choroba dziecka – Warta wypłaca pieniądze, które mogą pomóc w leczeniu np. ułatwić dostęp do prywatnych badań, wizyt lekarskich, zakup leków.
 1. Pobyt dziecka w szpitalu (choroba oraz wypadek) – Warta wypłaci dodatkowe pieniądze, które mogą pomóc np. pokryć koszty pobytu rodzica w szpitalu czy też dojazdów.
To, co wyróżnia naszą ofertę to unikalna forma renty posagowej – Warta wspiera dziecko poprzez comiesięczne wypłaty. Te pieniądze mogą pozwolić dziecku np. nadal rozwijać swoje talenty, kontynuować naukę w prywatnej szkole czy pojechać na kolonię z rówieśnikami.
WARTA POSAG + WARTA OCHRONA = PROMOCJA
Osoby kupujące polisę Warta Posag, mogą dokupić także polisę Warta Ochrona już za 26 zł miesięcznie. Takie rozwiązanie pozwala na kompleksowe zabezpieczenie najbliższych na wypadek trudnych sytuacji losowych.