AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Szkolna wyprawka z ubezpieczeniem

Szkolna wyprawka z ubezpieczeniem
Szkolna wyprawka z ubezpieczeniem
 
Kończące się wakacje oznaczają powrót do szkoły i szykowanie wyprawki. Oprócz przyborów szkolnych i podręczników warto zmieścić w niej ubezpieczenie dla dzieci. Pokazujemy zalety kompleksowej polisy Warta Ochrona, która zapewni spokój podczas pobytu  pociech w szkole.
 
Według statystyk rocznie w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych dochodzi aż do 70 tys. wypadków. Najczęściej dzieci ulegają lekkim urazom – potłuczeniom, zwichnięciom, złamaniom. Dochodzi do nich w trakcie lekcji WF-u, zajęć plenerowych, czy w czasie przerw. Choć we wszystkich przedszkolach i szkołach funkcjonują ubezpieczenia dla dzieci, to ich zakres nie jest wystarczający.
 
Proponujemy Klientom polisę Warta Ochrona, która obejmuje szereg ryzyk zabezpieczając dzieci na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Oferta skierowana jest nie tylko do dzieci w wieku szkolnym, ale także najmłodszych oraz nastolatków – od 1 roku do 18 lat.
 
Polisa niesie za sobą realną pomoc finansową, gdy coś się wydarzy, ponieważ oferuje znacznie wyższe świadczenia niż standardowe ubezpieczenia szkolne, które gwarantują wypłaty w wysokości kilkuset złotych. Przykładowo – w przypadku złamania nosa, Warta wypłaci odszkodowanie w wysokości 2500 zł. Przy urazie stawu barkowego, do którego może łatwo dojść na szkolnym boisku, kwota odszkodowania to 3500 zł. Pobyt w szpitalu oznacza dodatkową wypłatę w wysokości 600 zł za trzy dni.
 
A za tydzień lekcja druga :-)