AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

SAMOCHÓD I KIEROWCA

OC komunikacyjne - „OC w każdej firmie jest takie samo – decyduje cena”. Pomożemy Tobie wybrać  wariant w zależności od Twojego wieku, ilości zniżek, miejsca zamieszkania, zawodu  i  wielu innych mających wpływ na składkę czynników, spośród kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych.

AC (autocasco) – Preferujemy zasadę że ubezpieczamy AC tam gdzie ulokowalibyśmy ubezpieczenie własnego automobilaJ Jednym słowem  stawiamy na dobre AC przy możliwie najniższej cenie.  Pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru wariantu. Bardzo ważny jest zakres tego ubezpieczenia m.in. wykupienie udziałów własnych, wykupienie amortyzacji, likwidacja szkody w serwisie czy warsztacie, odpowiednia suma ubezpieczenia czy zakres terytorialny.

Ubezpieczenie szyb pojazdu - Wybita lub pęknięta szyba samochodowa to często spotykany problem dotykający kierowców. Z pozoru drobna szkoda może przysporzyć sporo kłopotów. Dzięki takiemu ubezpieczeniu można uniknąć niepotrzebnych zmartwień i utraty zniżki w AC.

NNW - Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), ubezpieczamy się od skutków nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów; a zatem obejmuje ono każde nagłe, niezależnie od woli zdarzenie powodujące w konsekwencji trwały uszczerbek na zdrowiu.

Assistance – Zabrakło Ci paliwa i stoisz gdzieś w lesie??? Nie martw się J Ubezpieczenie Assistance gwarantuje szeroką ochronę ubezpieczeniową kierowcy i pasażerom pojazdu w czasie ich podróży na terytorium Polski lub całej Europy (w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia) w zakresie  holowania, pomocy technicznej, informacyjnej, administracyjnej, finansowej, prawnej i medycznej – nie tylko w razie wypadku drogowego, ale także w razie awarii samochodu, utraty (kradzieży) pojazdu, w przypadku jego unieruchomienia,  nieszczęśliwego wypadku, a nawet nagłego zachorowania kierowcy lub pasażera.


Warianty ubezpieczenia
Informacje o Grupie Warta
WARTA - UBEZPIECZENIA
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl