AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

PAKIET TOREBKA ? TO, CO CENNE, POD OCHRONĄ

PAKIET TOREBKA ? TO, CO CENNE, POD OCHRONĄ
Drogie Panie! Czy zastanawiałyście się kiedyś ile warte są rzeczy w Waszych  torebkach? Jakie byłyby wszystkie koszty związane z ich utratą, np. wymiany zamków czy wyrobienie nowych dokumentów? Nie? Dla ułatwienia dodam, że ze statystyk Warty wynika, że przeciętny koszt usługi ślusarza i wymiany zamków to ok. 300 złotych.
Dla wybranych klientek, kontynuujących ubezpieczenie mieszkaniowe w Warcie – mam specjalną ofertę. Zapraszam do kontaktu.
 
Kiedy przydaje się Pakiet Torebka?
Kobiece torebki zawierają dziesiątki przydatnych w codziennym życiu rzeczy. Coraz znajdziemy tam rzeczy o szczególnej wartości – telefony, smartfony czy drogie perfumy. Do tego klucze do mieszkania czy samochodu. W autobusach i tramwajach coraz częściej można spotkać panie pogrążone w lekturze książki na tablecie czy czytniku e-booków. Utrata tych rzeczy w wyniku rabunku wiąże się nie tylko z kłopotami i stresem, ale także ze znaczącymi kosztami. Ze statystyk policji wynika, że rocznie dochodzi do około 20 tys. rozbojów. Dlatego Warta, proponuje ochronę przedmiotów codziennego użytku w pakiecie Torebka.
Mając pakiet Torebka można liczyć na pokrycie kosztów odkupienia zrabowanych rzeczy np. wspomnianych: smartfona, telefonu, tabletu czy czytnika e-booków. Co ważne, odszkodowanie jest wypłacane według cen rynkowych nowego urządzenia.
Jeśli w wyniku rabunku łupem złodzieja padną klucze do mieszkania czy samochodu Warta pokryje koszty wymiany zamków (zakup oraz montaż). Dodatkową zaletą ubezpieczenia w Warcie jest to, że na prośbę klienta w takiej sytuacji przyślemy ślusarza, który wstawi zamki. Warta pokryje koszty jego dojazdu i robocizny. To znacząca pomoc, bo średni koszt usługi ślusarza i wymiany zamków to ok. 300 złotych. W ten sposób staramy się zdjąć z głowy klientów przynajmniej ten problem związany z tą sytuacją.
To oczywiście tylko niektóre zalety tego ubezpieczenia. Cała lista kategorii rzeczy objętych pakietem Torebka liczy sobie aż 20 pozycji. Co ważne, ubezpieczenie obejmuje nie tylko kobiety i ich torebki. Ochroną są objęte wszystkie osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym (np. dzieci, małżonek czy rodzice) zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Przy czym wysokość składki nie zmienia się w zależności od liczby osób.