AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Od teraz Szanowny Klienci możesz sam wyliczyć kwotę odszkodowania!

Od teraz Szanowny Klienci możesz sam wyliczyć kwotę odszkodowania!
 
Warta Poszerzyła aplikację Warta Mobile o nową funkcjonalność. Od teraz Klient może samodzielnie wyliczyć kwotę odszkodowania i w przypadku mniejszych szkód, bez udziału rzeczoznawcy dostać wypłatę jeszcze tego samego dnia!
 
Każdy z nas lubi szybkie, łatwe rozwiązania, które ograniczają kontakt z usługodawcą do minimum. Coraz więcej Polaków decyduje się np. zaciągnąć kredyt przez internet w kilkanaście minut. W duchu takich rozwiązań, wprowadziliśmy nowe usprawnienie w aplikacji Warta Mobile.
Od teraz, klient Warty, który zgłosi szkodę komunikacyjną będzie mógł samodzielnie wyliczyć kwotę odszkodowania. Aby otrzymać propozycję odszkodowania, musi jedynie przejść przez krótki, prosty i intuicyjny formularz, wskazać elementy samochodu wymagające naprawy, określić stopień uszkodzeń, dodać zdjęcia i gotowe! Po zaakceptowaniu wyliczonej przez klienta kwoty odszkodowania, pieniądze mogą trafić na jego konto nawet w ciągu jednego dnia. To oznacza, że proces ten będzie jeszcze szybszy i w większości przypadków nie będzie wymagał udziału rzeczoznawcy Warty. Co ważne, wdrożona funkcjonalność opiera się na rynkowym rozwiązaniu dostarczanym przez firmę Audatex.
 
Nowa funkcjonalność Warty Mobile to kolejna opcja, którą może wybrać Klient. Wciąż ma jednak możliwość skorzystania z tradycyjnych ścieżek likwidacji szkody.