AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

OC Warty z BLS

OC Warty z BLS
OC Warta z BLS
 
Bezpośrednia Likwidacja Szkody – jak działa w Warcie?
 
Jesteś poszkodowany w wypadku, a masz tylko OC? Nie musisz szukać kontaktu do ubezpieczyciela sprawcy! Szkodę zgłoś do nas a my się nią zajmiemy.
 
Warta OC Szybka Wypłata polecamy każdemu, komu zależy, żeby szkodę likwidował mu wybrany ubezpieczyciel, a nie towarzystwo sprawcy wypadku. Do tej pory tylko kupując AC w określonym towarzystwie decydowaliśmy, że to ono będzie zajmowało się naszą szkodą. Teraz wystarczy mieć OC Komfort w Warcie wzbogacone o OC Szybka Wypłata.
 
W pakiecie OC Komfort, obok OC Szybka Wypłata, znajduje się Assistance Standard. Dzięki temu specjalnie przeszkoleni konsultanci Centrum Obsługi Klienta Warty dyżurują przez cały tydzień, 24 godziny na dobę. Od razu po wypadku warto do nich zadzwonić, a oni krok po kroku podpowiedzą co dalej robić. Wspieramy Klienta tuż po wypadku. Jeśli to konieczne, zorganizujemy i pokryjemy koszty holowania samochodu. Jeśli klient będzie tego oczekiwał, podpowiemy mu gdzie znajdzie dobry warsztat współpracujący z Wartą czy parking strzeżony.
 
Poszkodowanym Klientom, w ramach ubezpieczenia OC Szybka Wypłata oferujemy usługę likwidacji szkody. Przejmujemy na siebie wszystkie formalności związane z całym procesem.  
 
ZAPRASZAMY
Zespół uBiznes