AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

O NAS

Właścicielem firmy jest Pan Leszek Rubas, agent ubezpieczeniowo-finansowy, działający na rynku od 1998 roku. Wartości, które reprezentuje to: uczciwość, pracowitość, sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki. Wielokrotnie doceniany przez Klientów i Towarzystwa Ubezpieczeniowe jako solidny i kompetentny partner, znający produkty ubezpieczeniowe. Firma uBiznes Agencja Ubezpieczeniowo Finansowa powstała w 2002 roku i od początku działania ukierunkowana była na działalność w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, ubezpieczeń na życie oraz ubezpieczeń dla firm.
 
Od samego początku działalności postawiliśmy na jakość obsługi Klienta. Każdy jest traktowany indywidualnie. 
Dobieramy najbardziej optymalne  ubezpieczenia, służąc jednocześnie rzetelną pomocą.
Szeroki wachlarz oferowanych ubezpieczeń pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Pozwala nam to kompleksowo obsłużyć osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze. Wszystko to sprawia,
że co roku grono naszych Klientów systematycznie się powiększa.
Jesteśmy agencją ubezpieczeniową przyjazną dla Klientów i otwartą na realizację ich oczekiwań. Nasze sukcesy są fundamentem sukcesów osób, które nam zaufały. Nasze doświadczenie, znajomość rynku ubezpieczeń oraz wykształcenie, pozwala nam służyć fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą przy wyszukiwaniu najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia.
Nasze wysiłki i efektywny, długoletni staż na lokalnym rynku są wyróżniane przez towarzystwa ubezpieczeniowe m.in. TUiR WARTA S.A.
Inwestując w kapitał ludzki nasza agencja ubezpieczeniowa zatrudnia najlepszych specjalistów. Zespół uBiznes tworzą fachowcy w swoich dziedzinach, otwarci na kontakty z innymi ludźmi i potrzeby naszych Klientów.
Regularnie bierzemy udział w szkoleniach zarówno tych dotyczących poszczególnych produktów ubezpieczeniowych, jak i tych omawiających zmiany na polskim rynku ubezpieczeniowym. Stąd nasza pomoc i doradztwo często wybiegają poza ramy pracy przeciętnego pośrednika ubezpieczeniowego.
Pragniemy służyć naszym Klientom przez kolejne lata i stale podnosić jakość naszego serwisu, dlatego czekamy na Państwa sugestie dotyczące dotychczasowej współpracy, zachęcamy do zgłaszania uwag związanych z funkcjonowaniem naszej witryny.