AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Nowe polisy ochronne Warty dla klientów Expandera

Nowe polisy ochronne Warty dla klientów Expandera

4 listopada 2014, 15:53

Nawet 5 mln zł może wynieść wypłata z polisy ochronnej przygotowanej w ostatnim czasie przez Wartę dla Expandera. Dodatkowo, komfort i wsparcie w życiu codziennym zapewnia assistance medyczny, obejmujący osobę ubezpieczoną i jego najbliższą rodzinę.

- Obserwujemy coraz większe zainteresowanie klientów ubezpieczeniami typowo ochronnymi. Współpracujący z nami pośrednicy finansowi czy banki sygnalizują też trend poszukiwania  ubezpieczeń na naprawdę wysokie sumy. Dlatego w ostatnim czasie przygotowaliśmy taką ofertę dla jednego z naszych partnerów, firmy pośrednictwa finansowego Expander – mówi Grzegorz Bielec, wiceprezes TUiR „WARTA” S.A. i TUnŻ „WARTA” S.A.

- Dostarczamy klientom kompleksowe usługi finansowe. Dbamy o to, by produkty były dla nich zarówno atrakcyjne cenowo, jak i skutecznie spełniały swoją rolę. Stąd wprowadzenie do naszej oferty ubezpieczeniowej polis mających zapewnić realne bezpieczeństwo finansowe w razie nieszczęśliwych zdarzeń czy choroby, zawierających m.in. atrakcyjny pakiet assistance, który gwarantuje wsparcie w razie kłopotów ze zdrowiem – mówi Andrzej Oślizło, prezes Expander Advisors.

Wysokie sumy, realna ochrona

Wprowadzony przez Wartę pakiet ubezpieczeń daje naprawdę kompleksową ochronę. Na przykład Warta Pakiet Wypadkowy, może gwarantować nawet 1 mln zł wypłaty w razie śmierci wskutek wypadku lub trwałego całkowitego inwalidztwa w wyniku wypadku. Wysokość składki za ubezpieczenie zależy od wybranego pakietu oraz częstotliwości jej opłacania. Formalności związane z zawarciem umowy zostały ograniczone do minimum – nie ma konieczności przeprowadzania badań medycznych, a polisa wystawiana jest bezpośrednio przez doradcę ExpanderaOchronę na wypadek śmierci z dowolnej przyczyny zapewnia Indywidualne Ubezpieczenie Terminowe na Życie Platynowa Ochrona. Tu suma ubezpieczenia może wynieść nawet 5 mln zł.

Takie polisy mogą stanowić idealne zabezpieczenie różnych zobowiązań finansowych np. kredytu hipotecznego. To ubezpieczenie zawierane indywidualnie przez klienta. Dlatego w zależności od potrzeb może on rozszerzyć zakres ochrony w ramach Programu Ubezpieczeń Dodatkowych "Program Ochronny" i - oprócz wypłat z tytułu nieszczęśliwego wypadku - zagwarantować sobie wsparcie finansowe w razie operacji, pobytu w szpitalu czy poważnego zachorowania.

Pomoc w razie kłopotów ze zdrowiem

Komfort i wsparcie w życiu codziennym w razie problemów ze zdrowiem zapewnia assistance medyczny. Obejmuje on zarówno ubezpieczonego jak i jego najbliższych. Gwarantuje organizację i pokrycie kosztów m.in. jednej wizyty lekarskiej i dwóch wizyt pediatry w ciągu roku. Ubezpieczenie działa w całej Polsce, więc to opcja szczególnie pomocna np. w czasie wyjazdów wakacyjnych. To oczywiście nie jedyny przydatny element tego pakietu. Zapewnia on również opiekę domową i pielęgniarską po hospitalizacji, pokrycie kosztów pobytu rodzica w hotelu przyszpitalnym w przypadku hospitalizacji dziecka, a nawet pokrycie wydatków na korepetycje dla dziecka, które na skutek choroby lub wypadku nie może chodzić do szkoły. Przy mniej poważnych problemach zdrowotnych nieoceniony może być nielimitowany dostęp do infolinii medycznej. Dyżurny lekarz w każdym momencie udzieli porady jak postępować przy wystąpieniu określonych objawów czy wyjaśni jak działają określone leki i ich interakcja z innymi medykamentami.