AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Nowa strona internetowa warty

Nowa strona internetowa warty

Zapraszamy do odwiedzania zupełnie nowej strony internetowej www.warta.pl.

Intuicyjna nawigacja, dostosowanie do urządzeń mobilnych oraz nowoczesny wygląd to kluczowe cechy, które określają nowy serwis Warty.

Konstrukcja nowego serwisu została w pełni oparta o zasady responsywności, dzięki czemu korzystanie z niego zostało dostosowane również do urządzeń mobilnych, takich jak tablety i smartfony. W efekcie klienci mogą zapoznać się z intuicyjnie pogrupowaną ofertą ubezpieczeń w każdym miejscu, gdzie znajdą dostęp do internetu.

– Nowa stron internetowa Warty obrazuje nasze proklienckie nastawienie. Planując zmiany, dużo uwagi poświęciliśmy analizie potrzeb naszych klientów. Stąd prace rozpoczęliśmy od pogłębionych badań ruchu na dotychczasowej stronie oraz określeniu czego ubezpieczeni poszukują w tego typu serwisach www. Dzięki wykonanej pracy nasi obecni i potencjalni klienci mogą skorzystać
z przyjaznych rozwiązań, odpowiadających na ich potrzeby oraz spełniających najwyższe obecnie standardy 
– mówi Bogusława Potacka, dyrektor Departamentu Marketingu i PR w Warcie.

Prace nad nową stroną trwały 6 miesięcy. Główny nacisk został położony na wyeksponowanie i uproszczenie informacji produktowych oraz zapewnienie szybkiego i przejrzystego dostępu do likwidacji szkód. Dużo uwagi zostało poświęcone również wzmocnieniu bezpieczeństwa serwisu.

– Rewolucja mobilna widoczna jest niemalże na każdym kroku. Nowa stronainternetowa www.warta.pl jest kolejnym po aplikacji Warta Mobile wdrożonym narzędziem, które odpowiada na ten trend. Liczę, że spotka się z takim samym, bardzo przychylnym odzewem naszych klientów. Oczywiście nie zasypiamy gruszek w popiele i pracujemy nad wdrożeniem kolejnych rozwiązań i narzędzi technologicznych, w tym np. kolejnych funkcjonalności aplikacji Warta Mobile czy uproszczeniem systemów zgłaszania szkód. Wszystkie działania mając sprawić, że korzystanie z ubezpieczeń Warty będzie dla klientów jeszcze przyjaźniejsze i bliższe ich potrzebom.