AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

KONKURS Warta Sposób na Raka!!!

KONKURS Warta Sposób na Raka!!!

Tylko do 31 grudnia klienci, którzy kupią nowe ubezpieczenie WARTA SPOSÓB NA RAKA mogą wziąć udział w konkursie i wygrać inteligentną opaskę, która pomoże im zadbać o ich zdrowie i aktywność fizyczną. Sprawdź co to za konkurs i w styczniu szukaj swoich klientów na liście laureatów!

Jak to działa? 

Po zakupie polisy WARTA SPOSÓB NA RAKA, Klient może wejść na stronę www.wartasposobnaraka.pl, wymyślić hasło promujące nasz nowy produkt, wpisać swoje dane, w tym numer nowej polisy i wysłać swoje zgłoszenie. Najlepsze hasła zostaną nagrodzone. W styczniu zostanie wybranych aż 150 laureatów!

Co dokładnie można wygrać?

Inteligentna opaska Xiaomi Mi Band monitoruje wszystkie Twoje aktywności fizyczne oraz fazy snu. Wbudowana bateria pozwala na korzystanie z urządzenia przez 30 dni, a łączność ze smartfonem i mobilną aplikacją zapisującą wszystkie najważniejsze dane o Twojej aktywności, zapewnia funkcja Bluetooth.

Zachęcamy do przekazywania informacji o konkursie i przesłania linku do strony! To bardzo proste i łatwe do zapamiętania – to po prostu nazwa naszego produktu WartaSposobNaRaka.pl

Regulamin całej akcji konkursowej dostępny jest TUTAJ.

Ponadto, przygotowaliśmy specjalną animację, która opowiada o naszym nowym produkcie. Zachęcamy do obejrzenia i pobrania na ekrany i telebimy w swoich agencjach!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REWOLUCYJNYM UBEZPIECZENIEM WARTY!
 
Jesteśmy do dyspozycji, odpowiemy na pytania, przedstawimy walory ubezpieczenia
Zespół uBiznes 
 
 
 
zródło: http://www.warta.pl/warta-sposob-na-raka