AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Kliencie, co wiesz o assistance katastroficznym!

Kliencie, co wiesz o assistance katastroficznym!
Kliencie, co wiesz o assistance katastroficznym!
 
Ostatnie nawałnice spowodowały w Polsce gigantyczne szkody, pozostawiając setki osób bez dachu nad głową. Choć nikomu nie życzymy tego typu problemów, namawiamy Was, abyście przedstawili swoim klientom ofertę assistance katastroficznego, stanowiącą integralny dodatek do ubezpieczeń mieszkaniowych. Dzięki niemu, w przypadku podobnego kataklizmu, nie będą pozostawieni samym sobie.
Pozrywane dachy, zburzone domy, zalania – w ostatnich tygodniach wielu Polaków straciło dobytek na skutek nawałnic. Przed tak silnym i nieprzewidywalnym żywiołem nie da się uchronić. Możliwe jest jednak zabezpieczenie się na wypadek spowodowanych szkód. Polisy Warta Dom i Warta Dom Komfort zawierają kompleksowe wsparcie w ramach assistance katastroficznego, który pomoże poszkodowanym przetrwać najtrudniejsze chwile.
 
Latem, gdy gwałtowne burze i nawałnice zdarzają się najczęściej, wielu Polaków jest na wakacjach. Warta zorganizuje im transport powrotny z dowolnego miejsca w Polsce , gdy żywioł zaatakuje i zniszczy ich dom. Assistance katastroficzny obejmuje także m.in transport i przechowanie mienia do 90 dni, co ma ogromne znaczenie w przypadku np. zerwania dachu czy zalania. Klienci mogą liczyć również na dozór mienia. Dzięki zorganizowanej i opłaconej przez Wartę ochronie, nie muszą się obawiać dodatkowych strat związanych z kradzieżą. Warta zajmie się też poszkodowanymi domownikami. W ramach limitu na Assistance zapewni im zakwaterowanie na czas wykonania niezbędnych napraw, nawet na 3 miesiące.