AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Edukujemy i promujemy w mediach jakość naszej likwidacji!

Edukujemy i promujemy w mediach jakość naszej likwidacji!
 
Edukujemy i promujemy w mediach jakość naszej likwidacji!
 
Rozpoczęliśmy w mediach cykl edukacyjno-poradniczy w kontekście promocji jakości likwidacji szkód w Warcie. W wybranych gazetach regionalnych i ogólnopolskich Klienci przeczytają m.in. o mobilnej likwidacji szkód, ubezpieczeniach komunikacyjnych w kontekście zbliżającej się zimy, czy też o tym, jak przygotować dom na zimę.
 
Przeczytaj pierwsze artykuły!
 
Świadomość na temat ubezpieczeń ciągle rośnie, jednak wciąż są osoby, które nie wiedzą dlaczego warto zainwestować w taką ochronę. To jeden z powodów, dla których rozpoczęliśmy cykl edukacyjny w popularnych gazetach lokalnych i ogólnopolskich. Chcemy pokazać, jak ważna jest dobrze dobrana polisa, aby rzeczywiście zapewniała klientowi ochronę jakiej oczekuje. Tym samym chcemy promować agentów ubezpieczeniowych, jako najlepszych doradców klientów!
 
Gdzie będzie Warta?
 
Artykuły będą się ukazywać cyklicznie, zarówno w prasie lokalnej, np. w „Gazecie Krakowskiej”, „Dzienniku Bałtyckim”, „Dzienniku Zachodnim” itp. jak i ogólnopolskiej:
w „Super Expresie”, gdzie będziemy obecni w każdy piątek przez najbliższe trzy tygodnie!
W pierwszej odsłonie cyklu w Superekspresie pokazaliśmy , jak nowe technologie mogą być wykorzystywane z myślą o podnoszeniu jakości obsługi Klienta. W kolejnych odsłonach cyklu poruszymy temat m.in. ubezpieczeń komunikacyjnych na zimę, a także tego jak przygotować nieruchomość na zimę.
 
Zapoznajcie się z poniższymi artykułami i podzielcie się nimi ze swoimi Klientami!