AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Dzieci klientów wracają do szkoły? Postaw na Warta Ochrona!

Dzieci klientów wracają do szkoły? Postaw na Warta Ochrona!
Dzieci klientów wracają do szkoły? Postaw na Warta Ochrona!
 
Średnio ok 2,7 tys. dzieci w Polsce ulega wypadkowi każdego dnia.  Duża część z nich wymaga pomocy medycznej. Ważne, aby Twoi klienci wiedzieli, że mogą ubezpieczyć swoje pociechy na wypadek niespodziewanych zdarzeń. Poznaj historie, które zdarzyły się naprawdę. Pokazują one, że o wypadek nietrudno – nawet podczas bezpiecznej z pozoru zabawy.
 
Urazy są główną przyczyną leczenia szpitalnego dzieci. Ryzyko doznania poważnego urazu rośnie szczególnie w okresie dorastania. Jak podaje portal dzieciwpolsce.pl rocznie ok. 1 mln dzieci ulega wypadkom, z czego 120 tys. wymaga leczenia szpitalnego.
Wypadki zdarzają się nie tylko na drodze, ale i w szkole, domu, na podwórku czy placu zabaw. Skutki wypadku mogą być różne, często w ich konsekwencji niezbędne jest jednak leczenie szpitalne lub długotrwała rehabilitacja. Dlatego warto zadbać o dodatkowe zabezpieczenie, które pomoże w powrocie dziecka do zdrowia.  Takim zabezpieczeniem może być Warta Ochrona, z którym klient może ubezpieczyć siebie i dziecko – w ramach jednej polisy.
 
Ubezpieczenie działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
 
Warta Ochrona pozwala ubezpieczyć dziecko m.in. na wypadek zdarzeń, w wyniku których dojdzie do trwałego uszczerbku na zdrowiu, pobytu w szpitalu czy konieczności przeprowadzenia operacji.
To, jakie wsparcie zapewnia Warta Ochrona w razie problemów ze zdrowiem dziecka, znajdziesz w załączniku PDF. Przedstawiamy w nim prawdziwe historie naszych klientów,   w których wypłaciliśmy świadczenie z tytułu uszczerbku na zdrowiu. Wykorzystaj materiał , aby uświadomić sobie, że o wypadek dziecka nietrudno :-(