AUTORYZOWANA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Auto zastępcze z wypożyczalni czy carsharing

Auto zastępcze z wypożyczalni czy carsharing
Auto zastępcze z wypożyczalni czy carsharing?
 
Od połowy listopada klienci, którzy likwidują w Warcie szkodę z OC sprawcy, zamiast klasycznej opcji auta zastępczego mogą skorzystać ze współdzielonych samochodów Traficara. Nie muszą płacić za benzynę ani za miejskie parkingi. Zobacz, jak to działa!
Carsharing, czyli wynajem auta na minuty, to nowy, bardzo wygodny sposób poruszania się po mieście, bo z auta korzysta się dokładnie wtedy gdy jest potrzebne!
Gdy chcemy np. dojechać do pracy, czy na spotkanie w centrum miasta gdzie parkingi są płatne i trudno zaparkować, przywieźć z marketu do domu większe zakupy, czy odebrać z warsztatu swój naprawiony samochód, wtedy auto na minuty dla wielu osób może być fantastycznym rozwiązaniem. Taki współdzielony samochód, gdy nie jest nam już potrzebny, po prostu zostawiamy na parkingu.
 
Dlatego teraz, jeśli klient likwiduje w Warcie szkodę z OC sprawcy, może skorzystać z carsharingu jako alternatywy dla tradycyjnego auta zastępczego. Usługa, którą zapewnia naszym klientom Traficar, dostępna jest w siedmiu polskich miastach: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Jak to działa?

Jeżeli nasz klient zdecyduje się na opcję carsharingu dostanie wiadomość e-mail z instrukcją oraz voucher kwotowy na darmowe przejazdy Traficarem. Gdy samochód będzie potrzebny wystarczy pobrać aplikację na urządzenie mobilne, wyszukać najbliższy traficar i otworzyć samochód skanując kod QR za pomocą swojego smartfona.
Poniżej zamieszczamy link do filmu, który obrazuje zasady carsharingu.

Dlaczego klientom opłaca się taka opcja?

Carsharing jest ciekawym zamiennikiem dla klasycznego auta zastępczego szczególnie dla osób przemieszczających się głównie po mieście.
Wybranie takiej usługi wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim, w odróżnieniu od korzystania z klasycznej opcji auta zastępczego, klienci nie muszą płacić za paliwo ani za parkowanie w miejskiej strefie płatnego parkowania. Każda podróż Traficarem objęta jest kompleksowym ubezpieczeniem bez udziału własnego w szkodzie.
Ponadto przyznany voucher działa w formule bezterminowej i nie ma dziennych ograniczeń. To oznacza, że jeśli uszkodzony samochód zostanie naprawiony wcześniej i klient nie zdąży wykorzystać wszystkich środków przyznanych mu przez Wartę, może je zużyć w późniejszym terminie.